Jdi na obsah

Máte ve sbírce něco, co byste nikdy neprodali?


Gentleman

Recommended Posts

Ať už je to audiovybavení, nebo cokoli, co se týká audia, hudební sbírky, plakátů, podepsaných desek, trsátek, kytar apod...

Já bych se samozřejmě nezbavil ničeho, co se týká mých favoritů Yello. A obecně bych se nevzdal své sbírky digitálních souborů, CD a vinylů, kterou jsem budoval snad 20 let.

A ohledně vybavení je to dost těžké, vždycky se objeví něco, co chci časem nahradit.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Tak za mě jsou to taková ty sluchátka, která taham všude s sebou. Jednou jsem dostal chuť si objednat něco z Ameriky a skončilo to na sluchátkách Sennheiser x Massdrop HD58X Jubilee. Zvukově mi dost vyhovují a hlavně téměř nic nestojí. Nové mě stály asi 140 dolarů, takže použité (docela dost za ty roky 😄 ) bych je prodal při nejlepším lehce pod 100. To mi za to jednoduše nestojí a navíc jsem s nimi furt spokojen.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Asi bych nebyl bych schopen prodat, stejně jako @Gentleman velkou část svých vinylových desek. K většině z nich jsem  si za roky poslouchání a hlavně při koupi (nebo když jsem jimi byl obdarován) vytvořil podivné audio citové pouto 🙂 . Sice bych z jejich prodeje vytěžil asi více než @Bob, ale rozhodně by mi to za to nestálo.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...