Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Sluchátka BeoPlay H9, mám už druhá. První jsem kdysi zapomněl v letadle a už se nenašla, tak jsem si je koupil znovu. O druhá už bych nechtěl přijít. I když to nejsou jediná sluchátka, která mám, tak se mnou prostě dožijou.
 3. Jako slyšel jsem oboje, ale zvuk je na podobný bázi jako ty Marshally... Radši bych trochu pošetřil a pak šel do něčeho zajímavějšího. Pokud bys chtěl zůstat u bezdrátu, koupil bych buď Sony WH-1000XM3 nebo XM4 a nebo Sennheiser 450BT, po případě Momentum. Osobně bych ale doporučil úplně zanevřít na bezdrát a vydat se do světa kabelů, ale varuju tě, už není cesty zpět 😄
 4. To jsou všechno moc pěkný kousky 😄 . Vzhledem k úhlu fotky bych tipoval to XJ veprostřed, ale podezřelý mi přijdou i prostřední XK a XF úplně nalevo
 5. Velká část recenzentů zmiňovala silnější nízké frekvence u kožených náušníků a více vyrovnaný projev u velurových. Vnímáš to taky?
 6. Asi bych nebyl bych schopen prodat, stejně jako @Gentleman velkou část svých vinylových desek. K většině z nich jsem si za roky poslouchání a hlavně při koupi (nebo když jsem jimi byl obdarován) vytvořil podivné audio citové pouto 🙂 . Sice bych z jejich prodeje vytěžil asi více než @Bob, ale rozhodně by mi to za to nestálo.
 7. Tak za mě jsou to taková ty sluchátka, která taham všude s sebou. Jednou jsem dostal chuť si objednat něco z Ameriky a skončilo to na sluchátkách Sennheiser x Massdrop HD58X Jubilee. Zvukově mi dost vyhovují a hlavně téměř nic nestojí. Nové mě stály asi 140 dolarů, takže použité (docela dost za ty roky 😄 ) bych je prodal při nejlepším lehce pod 100. To mi za to jednoduše nestojí a navíc jsem s nimi furt spokojen.
 8. Že si asi budu muset nechat vyndat žlučník... 😞
 9. OK, taky přihodím svého mazlíka... Už má něco najeto, údržba je za raketu, ale nedokážu se ho zbavit. Zvlášť když si uvědomím, kolik jsem už do něj nasypal...
 10. Gentleman

  Roon

  Hm, taky o tom docela uvažuju, protože zatím mě všechny ostatní softy a katalogizační systémy docela zklamaly. Kdysi dávno jsem zkoušel MediaMonkey, teď mám plex, ale používám jen na filmy, ohledně hudby mě docela zklamal. Roon mě odrazuje cenou, stojí to za ty peníze?
 11. Ať už je to audiovybavení, nebo cokoli, co se týká audia, hudební sbírky, plakátů, podepsaných desek, trsátek, kytar apod... Já bych se samozřejmě nezbavil ničeho, co se týká mých favoritů Yello. A obecně bych se nevzdal své sbírky digitálních souborů, CD a vinylů, kterou jsem budoval snad 20 let. A ohledně vybavení je to dost těžké, vždycky se objeví něco, co chci časem nahradit.
 12. Když je ten volnej prodlouženej víkend, udělal jsem si výlet. Takže dnes takto...
 13. To je docela široký pojem, ale jestli jsi spokojený se sony tak poměrně dobře jsou hodnocená sluchátka Sony WH-CH520 a nebo z jiného soudku pak JBL Tune 760NC BT.
 14. Zkoušel a kvalita obou je podle mě na výbornou. Zvukově to nemá zásadní vliv, zřejmě jsou konstruována tak, aby dávala +/- stejný přednes. Nicméne kolik vydrží se ukáže až časem :).
 15. Kazatel

  Roon

  No tak super, jsem si říkal, že asi na tom NAS jedou i další služby, tak 2 GB bylo strašně málo. Rád jsem poradil.
 16. Dneska to fakt potřebuju, možná to na nějakou dobu bude poslední láhev. 😞
 17. Všem se omlouvám,měl jsem nějaké zdravotní problémy, nechtěl jsem vás tak moc napínat. Ale už se pouštím do menší recenze.
 18. Jedním z nich, můžete tipovat. Kdo uhodne, vyhrává pivo z vlastní ledničky. 🙂
 19. Zdravím přátele audiofily. Vyklízel jsem komoru a našel jsem spoustu pokladů. Jedním z nich jsou sluchátka, která jsem si kupoval na běh. Jak to tak ovšem bývá, běhat jsem přestal po dvou měsících, takže nabízím k prodeji prakticky nová sluchátka. Není to již můj typ poslechu, začal jsem preferovat analytiku před basy, ale pokud někdo hledáte sluchátka na venkovní poslech nebo právě na běh, mohly by se hodit. Jsou basovější, ale zvukový projev si většina lidí užije. Normálně bych chtěl 1000, vám to nabízím za 800. Třeba ještě udělají někomu radost 🙂 .
 20. Moc díky za radu! Tak jsem tam dal 8 GB a hned se všechno rozjelo, library je proskenovaná a všechno krásně funguje. Akorát se drbu na hlavě, že mě to hned nedošlo. 🙂
 21. Sám a byla to momentka. Stejně jsem tu kočku chytil až ve chvíli, kdy skákala dolů.
 22. Velice v pořádku 🙂 , fotil sis to sám, nebo to fotil někdo jiný? Fotka vypadá dost profi.
 23. OK, i s kočkou na střeše... 🙂
 24. Rovnou přidám svou finanční katastrofu:
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...