Jump to content

FiiO R7 - dotaz


AudioVoyager

Recommended Posts

Zdravím, má tu prosím někdo zkušenosti s FiiO R7? Líbí se mi, že je všechno v jednom, poslouchám hlavně FLAC a mp3 a Tidal při práci u kompu a teď mám sluchátka připojená přímo, takže bych tím vyřešil DAC. Vyhovuje mi bluetooth, protože někdy se potřebuju při práci i pohybovat, takže bezdrát. Připojení externího disku je taky fajn. Ale nevím, jestli má smysl na to napojit optikou i CD jako mezistupeň před AV receiverem přes WiFi nebo ethernet, protože je to v jiné místnosti. Možná nevyužiju všechny funkce R7 a stačilo by mi něco levnějšího, ale líbí se mi systém all in one i design (to je pro mě docela důležité) a cenu moc neřeším.

Bohužel neznám nikoho, kdy by ho měl, takže se nemám kde zeptat, nebo vyzkoušet. Recenze jsou na něj slušné. Akorát se v nich píše, že ještě nelze ovládat z telefonu přes aplikaci a čeká se na update firmwaru (duben, květen), nenašel jsem, jestli už proběhl. Ale bez toho bych asi teď přežil.

Link to comment
Share on other sites

Přestože nejsem fanoušek asijských značek, FiiO mám rád. Líbí se mi jejich design a kvalita zpracování. R7 je krásný stroj, hodně jsem přemýšlel nad koupí. Nevím po pravdě moc o tom ovládání telefonem, ale co se parametrů týče, je velmi slušný. Zvukový projev je prý laděný spíše do zábavného poslechu, což je důvod, proč jsem si ho nakonec nekoupil. Pokud bych ale měl radši zábavný poslech, asi bych si ho koupil. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Známý si to pořídil a nedá na to dopustit, hlavně kvůli tomu, že to umí takřka všechno. Samozřejmě to má jisté "čínské" nedostatky v podobě některých SW nedokonalostí, ale obecně za ty peníze to je fajn, alespoň to jsem slyšel. Pro někoho určitě řešení, když si nechce kupovat zvlášť DAC, zesík a streamer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...