Jdi na obsah

FiiO R7 - dotaz


AudioVoyager

Recommended Posts

Zdravím, má tu prosím někdo zkušenosti s FiiO R7? Líbí se mi, že je všechno v jednom, poslouchám hlavně FLAC a mp3 a Tidal při práci u kompu a teď mám sluchátka připojená přímo, takže bych tím vyřešil DAC. Vyhovuje mi bluetooth, protože někdy se potřebuju při práci i pohybovat, takže bezdrát. Připojení externího disku je taky fajn. Ale nevím, jestli má smysl na to napojit optikou i CD jako mezistupeň před AV receiverem přes WiFi nebo ethernet, protože je to v jiné místnosti. Možná nevyužiju všechny funkce R7 a stačilo by mi něco levnějšího, ale líbí se mi systém all in one i design (to je pro mě docela důležité) a cenu moc neřeším.

Bohužel neznám nikoho, kdy by ho měl, takže se nemám kde zeptat, nebo vyzkoušet. Recenze jsou na něj slušné. Akorát se v nich píše, že ještě nelze ovládat z telefonu přes aplikaci a čeká se na update firmwaru (duben, květen), nenašel jsem, jestli už proběhl. Ale bez toho bych asi teď přežil.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Přestože nejsem fanoušek asijských značek, FiiO mám rád. Líbí se mi jejich design a kvalita zpracování. R7 je krásný stroj, hodně jsem přemýšlel nad koupí. Nevím po pravdě moc o tom ovládání telefonem, ale co se parametrů týče, je velmi slušný. Zvukový projev je prý laděný spíše do zábavného poslechu, což je důvod, proč jsem si ho nakonec nekoupil. Pokud bych ale měl radši zábavný poslech, asi bych si ho koupil. 

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 3 týdny později...

Známý si to pořídil a nedá na to dopustit, hlavně kvůli tomu, že to umí takřka všechno. Samozřejmě to má jisté "čínské" nedostatky v podobě některých SW nedokonalostí, ale obecně za ty peníze to je fajn, alespoň to jsem slyšel. Pro někoho určitě řešení, když si nechce kupovat zvlášť DAC, zesík a streamer.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...