Jdi na obsah

Jaký sluchátkový zesilovač s DAC do 10 000,-


Johny05

Recommended Posts

Ahoj všem, přemýšlím nad pořízením nového sluchátkového zesilovače s DAC převodníkem. Limit mám cca 10 000,- , za to by se předpokládám již dalo pořídit něco rozumného. Konkrétně to mám na sluchátka Sennheiser HD 660s. Koukal jsem na IFI, FIIO, XDUOO, TOPPING, ale je toho tolik, že je těžký se v tom rychle zorientovat, intuitivně bych šel možná do Xduoo TA-10R kvůli lampě, ale možná mě vyvedete z omylu :).

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 2 týdny později...

Já používám v tuto chvíli Topping A90, můžu doporučit. Dále zmiňované značky jsem také poslouchal a rozhodně s nimi nešlápneš vedle. Záleží, jaký chceš mít výsledný zvuk. TA-10R je slušný zesilovač, ale pokud chceš lampu, osobně bych šel do TA-26. iFi nemám tolik naposlouchané, ale jejich Zen Dac je jeden z nejvíce doporučovaných zesilovačů, takže předpokládám, že kvalitní bude. Ve tvém finančním rozmezí je od FiiA K5, jestli se nepletu. Ten má kamarád a stále ho vychvaluje. Hraje kvalitně, ale trochu zabarveně. Já jsem fanoušek analytického poslechu, takže jsem automaticky sáhl po Toppingu 🙂 .

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 2 týdny později...

Hele já mám vedle audezí ještě sennheisery HD58x, který mají mít podobný zvukový projev jako tvoje 660. Většinou, když můžu, tak je zapojuju do lampy. Zvukový projev je prostě mnohem plnější, zajímavější a širší na úkor trochy detailů. Za mě se tahle výměna vyplatí. Sám poslouchám na TA-10R, ale asi bych ho vyměnil za TA-26, jak psal @Hrobař nahoře. Na dynamický sluchátka je to top zesík.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 2 týdny později...

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...