Jump to content

Pravidla chování na fóru


Kazatel

Recommended Posts

Stali jste se členy AudioMAGu. Uvědomte si, že co jednou napíšete, zde zůstane navždy, pokud jinak nerozhodnou administrátoři nebo moderátoři. Moderátoři ani administrátoři nejsou za tyto vaše názory zodpovědni a současně nevyjadřují jejich názory. Je zakázáno vkládat rasistické, vulgární, nenávistné, zastrašující, násilné, urážlivé, pornografické a další příspěvky, které mohou porušovat zákony nebo které propagují výše uvedené. Vystupujete zde sice anonymně, ale IP adresy všech příspěvků jsou uloženy v databázi pro případ potřeby.

Berete na vědomí, že administrátoři a moderátoři AudioMAGu mají právo odstranit nebo upravit jakýkoliv příspěvek, pokud odporuje našim podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Názor moderátora diskusního fóra je rozhodující. Rozhodnutí vždy záleží na moderátorovi. Pokud máte s jeho rozhodnutím problém, kontaktujte přímo moderátora přes soukromou zprávu.

Chovejte se podle obecných podmínek slušného chování, stejně jako v reálném světě. Nepište zde nic, co byste nedokázali druhému říci do očí, a nečekejte, že s vámi budou ostatní vždy souhlasit. Ostatní uživatele nezesměšňujte a nenadávejte jim. Respektujte práva ostatních uživatelů. Jsme fórum slušných lidí.

Jednotlivé kluby spravují majitelé klubů, vedoucí a jejich zástupci, kteří mají právo odstranit, upravit nebo přesunout jakýkoliv příspěvek nebo vyloučit uživatele z klubu. Moderátoři a administrátoři mají samozřejmě stejná práva.

Fórum je určeno k diskuzi o audio- a videotechnice. Příspěvky, které se netýkají některé z vymezených kategorií vkládejte, prosím, do kategorie "Ostatní diskuze a zábava". Příspěvky odporující pravidlům nebo zákonům, budou bez předchozího upozornění smazány, případně upraveny administrátory nebo moderátory.

Reklamní příspěvky budou bez upozornění mazány. Odkazy na výhodné nákupy, slevy nebo akce mohou zveřejňovat pouze soukromé osoby, ne oficiální prodejci a zástupci firem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...