Jdi na obsah

Hledám doporučení na sluchátka


Recommended Posts

Zdravím, přátelé.

Zhruba poslední čtyři roky jsem používal u počítače sluchátka, která mi kdysi přišla společně se Samsung mobilem. Byl jsem s nimi spokojený, nebolí mě z nich uši, mají mikrofon a obecně to byla skvělá volba vzhledem k tomu, že byla zadarmo. Teď už ale začínají odcházet, tak prosím o radu. Jak se dá z mého textu asi vyčíst, nejsem nijak zvlášť náročný.

Sluchátka by měla:

- drátová

- špunty

- se zabudovaným mikrofonem

- přiměřeně drahá

Děkuij!

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Ahoj, 

cenová hranice, kterou jsi nastavil, je poměrně nízká, za jeden-dva tisíce více bys sehnal mnohem kvalitnější zvuk. Pokud by ses i tak rozhodl zůstat takto při zemi, doporučil bych asi levnější špuntová sluchátka od nějaké slušnější značky a dokoupit k nim kabel s mikrofonem. Chvilku jsem hledal a kdyby bylo na mě, asi bych zakoupil toto:

https://headphones.cz/prenosna/spunty/fiio-fh11

Nová startovní sluchátka od FiiA, osobně jsem slyšel FD11, ty mě velice příjemně překvapila a řekl bych, že tato jejich hybridní verze bude ještě lepší. 

https://www.amazon.com/Earphone-High-Purity-Twisted-Replacement-Extension/dp/B0982SJNXR/ref=sr_1_8?keywords=2%2Bpin%2Bcable%2Bwith%2Bmic&sr=8-8&th=1

Základní kabel od firmy KZ, mají docela slušné výrobky za málo peněz a dokud se ke sluchátkům budeš chovat slušně (ne je nosit náhodně hozené v batohu/kapse), měl by kabel vydržet dostatečně dlouho.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...