Jdi na obsah

Digitální ekvalizér?


Bob

Recommended Posts

Čau!

zakládám vlákno na diskuzi o digitálních ekvalizérech, protože mě to samotného dost zajímá. Používáte nějaký? Kazí to podle vás kvalitu, nebo to naopak zlepšuje váš požitek z poslechu? Házejte po mně vaše myšlenky ohledně tohoto poměrně ožehavého tématu mezi audiofily 😄 .

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Nikdy mě to vlastně nenapadlo, jenom když koukám na filmy, ale na hudbu jsem to nezkoušel. Akorát v telefonu jsem občas přidal basy. Ale zkusil jsem si teda nainstalovat DeskFX, abych to vyzkoušel, ale vůbec nic to nedělá, jenom pořád čeká na stream. 😞

Ale obecně si myslím, že člověk si může přizpůsobit poslech svému vkusu, já nejsem žádnej puritán, proč si poslech neupravit tak, aby se mi to líbilo. Na druhou stranu jsem to nikdy nepotřeboval a vůbec mě to nenapadlo, když má člověk slušnou aparaturu, tak si myslím, že je zbytečnost nějak zvuk dohánět. Úplně stačí nějakej základní bass boost apod. To už prakticky jde vždycky.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 3 týdny později...

Jako na své sestavy jsem EQ taky nepoužívam, ale když mě kamarádi poprosí o nějakou audio radu, občas jim nějakej prostě nastavim, protože s jejich sestavama nejde udělat nic jiného. Můžeš tak z extra levné sestavy udělat docela solidně hrající kousek.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...