Jdi na obsah

Poslechová místnost


Pilát

Recommended Posts

Já teda tu kliku nemám, abych si mohl postavit super akustickou místnost, ale narazil jsem na jedno video. Borec si sám postavil reproduktory a ten gramofon je neuvěřitelnej... Design a vybavení teda můj vkus není, ale ta technika je lahůdka. Tam bych si chtěl pustit AC/DC.

 

  • To se mi líbí 2
Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 3 týdny později...
Před 5 hodinami, AudioVoyager napsal:

Ten chlap je teda ďábel, na druhou stranu za svoje hobby jsou lidi utratit neuvěřitelný prachy. Spíš mě fascinuje ta doba, po kterou to budoval. Já bydlím v 1+1, sice to má 160m, ale na akustickou místnost můžu teda zapomenout.

To záleží jenom na prioritách 😄 .

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

V 12. 9. 2023 v 18:53 , AudioVoyager napsal:

Jako že bych si z loftu udělal jednu poslechovou místnost a bydlel v koupelně? 😄

To by mi asi doma neprošlo...

To asi ne, ale můžeš tohle megalomanství trochu zmenšit a třeba si místnost lehce odhlučnit. Sám jsem si nedávno odhlučnil pokoj, jde to udělat i dost esteticky a pomůže třeba i blbej koberec 🙂 .

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

V 14. 9. 2023 v 9:49 , Bob napsal:

To asi ne, ale můžeš tohle megalomanství trochu zmenšit a třeba si místnost lehce odhlučnit. Sám jsem si nedávno odhlučnil pokoj, jde to udělat i dost esteticky a pomůže třeba i blbej koberec 🙂 .

Koberec nám nesmí do bytu kvůli psovi. Kdybys to tady viděl, pochopil bys, že půdní mezonetový loft se odhlučňuje hodně špatně, zvlášť když tady nejsem sám a bytový design podléhá manželce. 😄

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

V 18. 9. 2023 v 2:20 , AudioVoyager napsal:

Koberec nám nesmí do bytu kvůli psovi. Kdybys to tady viděl, pochopil bys, že půdní mezonetový loft se odhlučňuje hodně špatně, zvlášť když tady nejsem sám a bytový design podléhá manželce. 😄

Jo, tak to jsou problémy, který já zatím neřeším 😄 .

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...