Jdi na obsah

Síťový stabilizátor


Recommended Posts

Samozřejmě jsem měl na mysli stabilizátor napětí, tzv. síťovou pračku. Jestli má nějaký skutečný vliv na kvalitu zvuku, zkreslení apod. A tím nemyslím doporučení od prodejců a různá technická vysvětlení, ale jestli máte konkrétní zkušenost a porovnání, že se zvuk za stabilizátorem napětí zlepší tak, že je rozdíl slyšitelný a ne jen viditelný na nějakých grafech.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 2 týdny později...

Ahoj, mám osobní zkušenost s FiiO PL50 v kombinaci s DAC od Aune a musím říct, že to je skutečně znát. Samozřejmě je potřeba mít na konci buď slušné monitory nebo sluchátka, která dokážou ten rozdíl v kvalitě reprodukovat, ale pokud máš na konci něco slušného tak ten rozdíl tam je, alespoň u tohoto zdroje co jsem měl možnost slyšet. Předpokládám, že další dražší kousky na tom budou asi ještě o fous lépe ;).

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Potvrzuji výše napsané ;). Vliv to fakt má a né zrovna zanedbatelný. Nevybavuji si konkrétně typ, ale měl jsem kdysi možnost porovnat poměrně drahou audiosestavu při zapojení s a bez stabilizátoru a rozdíl to tedy byl ;). Ale matně si pamatuju, že ta pořizovací cena toho stabilizátoru byla astronomická 🙂

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...