Jdi na obsah

A co alkohol?


Fernet

Recommended Posts

Rumy a single malt whisky jsou pro mě velká kapitola. Zrovna mám rozpito několik rumů. Dictador 20, ten je vynikající, Gold of Mauritius je na mě až moc suchý, takže si dělám vlastní blend s Legendariem, který je zase až moc sladký. Je mi jedno, že mi někdo bude říkat, že to kazím, ale dostal jsem lahve a ten mix mi chutná. Blue of Mauritius je tak akorát, ale nejlepší je Pearl of Mauritius. Appleton Estate z Jamajky už asi nekoupím, má nějakou divnou chuť vzadu na jazyku. Lazy Dodo je pěkně vyvážený, sladkost akorát. Pyrat je můj oblíbený už dlouho. A po delší době jsem nevydržel a zkusil i Heffron a za 200 korun za lahev je parádní poměr cena výkon.

Rémy Martin VSOP jsem dopil včera. 🙃 A o single malt zase někdy jindy... Zatím jen fotka ochutnávky z tohoto víkendu. Velice příjemná akce.

367686050_2720677384741552_3395401563287101631_n.thumb.jpg.1b17e16d653421c71f05c5dfaad21751.jpg

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 4 týdny později...

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...