Jdi na obsah
  • 0

TIDAL: HiFi nebo Master?


Tarantule

Dotaz

Ahoj všichni! Mám takovou otázku ohledně streamování hudby na Tidalu. Chci si zaplatit předplatné, ale nejsem si jistý, jestli stojí za to utrácet za tu dražší "Master" verzi, nebo zda by mi stačila ta "HiFi". Má vůbec smysl platit víc za tu dražší verzi? Poznáte při běžném poslechu na bluetooth sluchátka rozdíl? Budu rád za rady od těch, co na tom mají víc zkušeností! Díky moc! 🙂 

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

6 odpovědí na tento dotaz

Recommended Posts

  • 0

Čau, samozřejmě záleží na jakých sluchátkách to posloucháš, jaké umějí kodeky a také co za kodeky podporuje zařízení z kterýho hudbu posíláš. Ale v této kombinaci si myslím, že Master smysl asi nemá. Kdyby jsi měl nějaký slušný DAP a k němu odpovídající sluchátka tak by to za hřích asi stálo.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 0
Před 14 hodinami, Johny05 napsal:

Čau, samozřejmě záleží na jakých sluchátkách to posloucháš, jaké umějí kodeky a také co za kodeky podporuje zařízení z kterýho hudbu posíláš. Ale v této kombinaci si myslím, že Master smysl asi nemá. Kdyby jsi měl nějaký slušný DAP a k němu odpovídající sluchátka tak by to za hřích asi stálo.

Hm, poslouchám buďto na telefonu s BT sluchátkama, nebo u počítače, kde mám Logitech 5.1 a nebo na multiroom systému Yamaha MusicCast, nikde žádný DAP, takže mi asi stačí HiFi. 

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 0

Čau!

záleží za mě hodně na tom multicastu. U mobilu s BT sluchátkama nepoznáš rozdíl žádnej, u nějaké Logitech 5.1 sestavy na 99% taky ne a u obojího ti bude stačit Hi-Fi. Otázkou je ten MusicCast. Ten dokonce má nějakou nativní podporu Tidalu, takže tam bys mohl slyšet rozdíl mezi Masterem a Hi-Fi, ale záleží, jak máš u něho vyřešenej hlavní setup. 

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 0

V hlavní největší místnosti je MusicCast 50 a ve dvou dalších po jednom MusicCast 20. Mám to hlavně proto, abych mohl poslouchat i v ložnici a v koupelně a pouštět tam přehrávání z NAS a ovládat z telefonu a z tabletu. Nemám to ani jako stereo a ani jako surround. Nativní podpora Tidalu tam je.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovězte na tuto otázku...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...