Jdi na obsah

Co mě právě potěšilo


Nobody

Recommended Posts

Do nasíracího vlákna jsem si postěžoval na problém s vanou. Minulý týden přiběhla v 11 večer sousedka, že jí teče voda ze stropu. Jelikož vanu kdysi instalovali Italové, tak ji parádně obložili mramorem a neexistuje vlastně žádný přístup ke kohoutům, které jsou u stěny. Nejdřív to vypadalo, že se vana bude muset vybourat, to jsem myslel, že to se mnou sekne. Ale šikovné zlaté ruce nakonec zjistily, že se vyšroubovala sprchová hlavice, kterou jsem vůbec nepoužíval a hadice spadla dolů. Nikdo neví, kdy. Takže nějakou dobu to nikde neteklo. Ale minulý týden asi něco povolilo v přepínači sprcha/baterie a voda tekla do obojího, takže při napouštění vany tekla i pod vanu a po trámech dolů do spodního patra. Hadici instalatér pod vanou vytáhl háčkem a zaslepil ji. Ufff, sice musel přijet třikrát, ale nakonec se povedlo a zaplatil jsem jen 3000. Fakt se mi ulevilo.

Sice zůstala díra po sprše, ale to je mi docela fuk. 🙂

IMG_6653.thumb.jpg.49ced85c7d1bcceef76c35468fd7be95.jpg

Tohle bourat by byl zlej sen... Naštěstí se dá demontoval alespoň přední deska.

IMG_6655.thumb.jpg.71df3af37579326ff29dc1fd5098ae7f.jpg

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...