Jdi na obsah

FiiO FT3


Tomasek13

Recommended Posts

Tak jsem se nechal zlákat recenzemi a referencemi na sluchátka FiiO FT3 a mohu potvrdit co se o nich obecně píše. Mám rád spíš zábavná sluchátka a obecně audio techniku, než analytické kusy a tohle přesně FT3 splňují. V první řadě jsou sluchátka pohodlná a snesitelně lehká. Zpracování je poměrně precizní a co musím vyzdvihnout je kabel: robustní, kvalitní a patrně dobře hrající, což u sluchátek v této cenovce nebývá zvykem. Ten kabel bych opravdu zařadil ke sluchátkům do jiné cenové relace. Co se týká zvuku tak mají velmi příjemnou V křivku - takže zábavné a přitom v dané cenové relaci detailní. Mají trochu výraznější výšky, ale v kombinaci s vyrovnaným středem a pěknýmy basy to není na škodu. Nicméně celkově za tu cenovku to je opravdu paráda a ač jsem to kupoval "na slepo" tak rozhodně nelituji a mohu s čistým svědomím doporučit pro poslech takřka čehokoliv a kdekoliv.

 

ft3-kl-2.jpg

  • To se mi líbí 1
Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 2 týdny později...

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...