Jdi na obsah

Aune S9c Pro


Hrobař

Recommended Posts

Už jste koukali na poměrně nově představený zesilovač Aune S9c Pro? Již delší dobu jsem uvažoval o koupi nějakého kvalitnějšího, univerzálního zesilovače, který by nahradil zbytek krabiček, které mám rozházené po stole 🙂 . Co říkáte na S9c Pro? Myslím, že u nás ještě není, ale podle recenzí by to měla být jednoduše bomba.

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

  • 1 měsíc později...

Aktualizace:

Dostal jsem se k poslechu zesilovače a z mého pohledu je to pecka. Výkon má naprosto dostačující, alespoň pro mé Anandy. Na MODE 1 je zvuk naprosto vyrovnaný, čistý a přesný, líbil se mi ještě o něco více než z mé A90. Při zapnutí MODE 2 získá zvuk ještě větší šířku, ale projev je lehce zabarvenější. Mně se více líbil MODE 1, ale známý, u kterého jsem zesilovač poslouchal, spíše chválil právě MODE 2. Stojí teď přede mnou velká otázka, zda si nechat A90 nebo zakoupit S9c, ale nevím jestli jsem schopen Aune nekoupit 🙂 . Kdyby kdokoliv chtěl další informace o tomto geniálním přístroji, napište, snad budu schopen odpovědět 🙂 .

Odkaz na příspěvek
Sdílení na jiných webech

Připojte se ke konverzaci

Příspěvek můžete odeslat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se, abyste mohli pod svým účtem vkládat příspěvky.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Pozvat přátele

    Líbí se vám AudioMAG? Pozvěte přátele!
×
×
  • Vytvořit nový...